SKU: N/A Kategori:

Monitor AOC 24G2U5/BK Gaming 24 inch Full HD

Disponueshmëria: Produkt me porosi

254.99


Produkt me porosi


Shiko PDF
Share it:
  • Korniza minimale për postim luftarak të pamposhtur: Zgjero pamjen tënde me konfigurimin e shumë monitorëve; Dizajni me skaj të ngushtë dhe pa kornizë minimizon në maksimum ndërprerjen e kornizës dhe arrin një pozicion luftimi të pamposhtur
  • Teknologjia AMD FreeSync bën që ritmet e rifreskimit të GPU dhe monitorit të sinkronizohen, kështu që loja është e qetë dhe pa grisje
  • Koha e përgjigjes prej 1 ms piksel do të thotë shpejtësi pa kompromentuar përvojën e lojës; lëvizje të shpejta dhe tranzicione spektakolare që ecin pa probleme, pa fantazmat e sikletshme
  • Me një shpejtësi rifreskimi 75Hz, paneli i ekranit tërheq 75 korniza për sekondë; Shpejtësia e rifreskimit 75 Hz është 25% më e shpejtë se ekranet fillestare 60 Hz, por gjithsesi e përballueshme dhe siguron ato korniza shtesë që lojtarët kanë nevojë për të mposhtur kundërshtarët e tyre
  • Rritni reflekset tuaja duke kaluar në modalitetin e vonesës së hyrjes së ulët të AOC; Në këmbim të heqjes dorë nga disa cilësi grafike, ky modalitet konfiguron monitorin për të përshpejtuar kohën e përgjigjes, duke ju dhënë një avantazh vendimtar në turnetë me zjarr të shpejtë.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli   ‎ 24G2U5/BK
Screen Size 24 Inches
Display Resolution Maximum   1920x1080
Brand AOC
Special Feature Full HD
Refresh Rate 60 Hz
HD type Full HD
Panel type IPS
Item Weight 4.25 KG
Item Dimensions LxWxH 3.52 x 8.36 x 5.81 inches
Ports HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Modeli

24G2U5/BK

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtësia e ripërsëritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor AOC 24G2U5/BK Gaming 24 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *