SKU: M001329 Kategori: Brand:

Monitor ASUS TUF Gaming 24 Inch 1080P (VG248Q1B) – Full HD, 165Hz

249.99Share it:
  • Monitor lojrash 24-inç Full HD (1920 x 1080) me mbingarkesë deri në 165Hz ritëm rifreskimi i krijuar për lojtarë profesionistë dhe lojë gjithëpërfshirëse
  • Koha e përgjigjes 0,5 ms (GTG) për lojë të qetë dhe teknologjia ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) për të reduktuar më tej fantazmat dhe turbullimin e lëvizjes
  • Teknologjia FreeSync Premium ofron një përvojë të qetë dhe pa lot duke aktivizuar VRR (shkallën e ndryshueshme të rifreskimit) si parazgjedhje
  • Mbështet si Adaptive-Sync me kartat grafike NVIDIA GeForce* ashtu edhe Freesync Premium me kartat grafike AMD. *Përputhet me seritë NVIDIA GeForce GTX 10, seritë GTX 16, seritë RTX 20 dhe kartat grafike më të reja
  • Portat e lidhjes përfshijnë DisplayPort 1.2 dhe HDMI (v1.4) x2
  • Çfarë ka në kuti: Kabllo DisplayPort, kabllo HDMI, Kordoni elektrik, Kartë Garancia, Udhëzues i Fillimit të Shpejtë
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ VG248Q1B
Screen Size 24 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080 Pixels
Brand ASUS
Special Feature Adaptive Sync, Blue Light Filter, Tilt Adjustment, Flicker-Free
Refresh Rate 165 Hz
HD type Full HD
Panel type TN LCD
Item Weight 3.8 KG
Item Dimensions LxWxH 6.8 x 22.4 x 16 inches
Ports HDMI, Display port
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Modeli

VG248Q1B

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor ASUS TUF Gaming 24 Inch 1080P (VG248Q1B) – Full HD, 165Hz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *