SKU: M001333 & M001245 & M001285 Kategori: Brand:

Monitor Dell Alienware AW2521HFA 24.5 inch Full HD

419.99Share it:

 

Përshpejtoni reagimet tuaja

Përshpejtoni reagimet tuaja

Përjetoni më të mirën e disponueshme në Teknologjinë IPS me ritme të rifreskimit origjinal deri në 240 Hz.

Përgjigje 1 ms: Koha e vërtetë e përgjigjes prej 1 ms largon fantazmat dhe turbullon për imazhe të qarta pa nevojën e trukeve artificiale.

Ngjyra të vërteta, shpejtësi reale: Teknologjia e re dhe e shpejtë IPS ndihmon në ruajtjen e qartësisë së imazhit nga çdo kënd i ekranit. Plus, me mbulim ngjyrash deri në 99% sRGB, ju keni një gamë të gjerë ngjyrash në arsenalin tuaj.

Më e mira nga të dyja botët:  Një monitor 24,5” i kombinuar me rezolucionin vendas FHD 1080p ofron raportin më të mirë piksel për inç, kështu që detajet janë më të qarta dhe imazhet janë të gjalla, duke e bërë faktorin e formës 24,5” madhësinë ideale për lojëra me shpejtësi të lartë.

Theksoni çdo detaj
Përjetoni një nivel të ri qartësie kur jeni në nxehtësinë e veprimit. AMD FreeSync™ Premium dhe NVIDIA © G-SYNC © Teknologjia e përputhshme 1 sinkronizon grafikën dhe monitorin, në mënyrë që të merrni imazhe epike dhe pa grisje që nuk ngadalësojnë lojën tuaj.
Projektuar për të mbizotëruar

Në një kthim në formë, dizajni ynë Legend Industrial është një shprehje e re, më e guximshme, e skalitur, universale, minimale dhe ikonike e markës Alienware.

Luaje sipas mënyrës tënde: Duke përfshirë komentet nga lojtarët profesionistë, mbështetësja e re me këmbë të ngushta ju lejon të ktheni tastierën tuaj në çdo kënd anësor, në mënyrë që të mund të luani ashtu siç dëshironi. Dhe me shënuesin e rregullimit të lartësisë, ju gjithashtu mund ta rregulloni monitorin tuaj në lartësinë perfekte. Plus, është gjithashtu i optimizuar për montimin VESA të lehtë për t’u përdorur dhe me një klikim.

Qëndroni të ftohtë nën presion: Dizajni unik i ftohjes dhe ventilimit në pjesën e sipërme, të poshtme dhe të pasme të monitorit ofron një sistem ventilimi të optimizuar, duke e mbajtur monitorin të freskët gjatë betejave më intensive.

Ndizni:Personalizoni seancën tuaj të lojërave me AlienFX—sistemi i tij i ndriçimit plotësisht i personalizueshëm është krijuar për t’ju sjellë më afër botëve ku luani, me efekte ndriçimi dinamike të lidhura drejtpërdrejt me veprimin në lojë 2 dhe vlerat e plota RGB.

Ne jemi duke udhëhequr lojën, ne jemi duke udhëhequr evolucionin e saj. Alienware është PC zyrtar dhe partneri i ekranit i Kampionatit Botëror të League of Legends. A jeni gati të luani në pajisje të nivelit profesional të provuar nga turneu?
Shfaqje dinamike në ekran
Shfaqje dinamike në ekran

Portet & Slots

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ AW2521HFA
Screen Size 24.5 Inches
Display Resolution Maximum 1920x1080 Pixels
Brand Alienware
Special Feature Height Adjustment, Swivel Adjustment, Tilt Adjustment
Refresh Rate 240 Hz
HD type Full HD
Panel type IPS
Item Weight 3.54 KG
Item Dimensions LxWxH 20.71 x 21.9 x 9.92 inches
Ports HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ  
Importuar nga:

Modeli

AW2521HFA

Veçoritë

Ngjyra

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Dell Alienware AW2521HFA 24.5 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *