SKU: M001300 Kategori: , Brand:

Monitor Dell E2422HN 24 inch Full HD

159.99Share it:

Qëndroni rehat dhe produktiv me monitorin Dell E2422HN 23.8″ 16:9 IPS . Ky monitor me rezolucion 1920 x 1080 ka gjërat thelbësore për t’ju ndihmuar të jeni të përqendruar, duke përfshirë një bazë që kursen hapësirë ​​dhe dizajn të hollë kornizash 2 mm që ndihmon në ofrimin e një pamje të qartë ndërsa jeni shikoni video, modifikoni fotot dhe punoni në dokumente. Kornizat e bëjnë gjithashtu monitorin ideal për konfigurimin e shumë monitorëve për të rritur efikasitetin tuaj në kryerjen e shumë detyrave. Për më tepër, teknologjitë Dell ComfortView pa dridhje dhe reduktimin e dritës blu ndihmojnë në uljen e lodhjes së syve për më shumë rehati gjatë zgjatjes përdorni.

Një pamje e qartë
Ky monitor përmban korniza super të hollë, duke mbështetur një rezolucion 1920 x 1080 Full HD në 60 Hz me një raport kontrasti statik 1000:1, një ndriçim 250 cd/m² dhe 8 ms (GtG, 5 ms në modalitetin Overdrive) kohë përgjigjeje për jepni imazhe të buta dhe të detajuara. Këndet e shikimit horizontal dhe vertikal 178° ju lejojnë ta shihni qartë ekranin pothuajse nga çdo pozicion.
Ngjyra e gjallë
IPS)23,8″ mbështet deri në 16,7 milionë ngjyra që mbulojnë 72% të spektrit CIE 1931 dhe 83% të spektrit CIE 1976 për foto, video dhe dokumente të bukura.
Lidhshmëria
Dell E2422HN përfshin një hyrje HDMI së bashku me një portë VGA për t’u lidhur me pajisje të përputhshme.
Dizajn që kursen hapësirë
Baza e përshtatshme dhe kompakte e këtij monitori optimizon desktopin tuaj duke siguruar hapësirë ​​për tastierën, miun dhe pajisje të tjera. Në të njëjtën kohë, sistemi i tij i integruar i menaxhimit të kabllove ndihmon në reduktimin e rrëmujës së desktopit.
Dell Display Manager
Përdorni Easy Arrange për të vendosur aplikacione të shumta në një ose më shumë ekrane me 38 ndarje të dritareve të paracaktuara dhe aftësinë për të personalizuar deri në pesë dritare, duke ju dhënë aftësi të përmirësuara për të kryer shumë detyra.
Veçoria e rivendosjes automatike kujton se ku e keni lënë, kështu që aplikacionet do të kthehen atje ku i keni lënë, edhe pasi ta keni shkëputur monitorin.
Tastet e shkurtoreve mund t’ju kursejnë kohë duke ju lejuar të konfiguroni shpejt cilësimet e menaxhimit të ekranit.
Raportet e menaxhimit të aseteve u lejojnë menaxherëve të TI-së të kapin dhe gjurmojnë shpejt informacionin e monitorit, si dhe të konfigurojnë monitorë të shumtë menjëherë përmes një konfigurimi të vetëm.
Dizajn Ergonomik
Rregulloni animin e ekranit për t’iu përshtatur komfortit tuaj. Ju gjithashtu mund ta montoni këtë monitor në një mur, krah rrotullues ose mbajtës me shumë monitorë duke përdorur vrimat e montimit VESA 100 x 100 mm. Këndet e shikimit horizontal dhe vertikal 178° ju lejojnë ta shihni qartë ekranin pothuajse nga çdo pozicion.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ E2422HN
Screen Size 23.8 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080 Pixels
Brand Dell
Refresh Rate 60 Hz
HD type Full HD
Panel type IPS
Item Weight 3.2 KG
Item Dimensions LxWxH 2 x 21.8 x 13.1 inches
Ports HDMI, VGA, DP
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

E2422HN

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Dell E2422HN 24 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *