SKU: M001328 Kategori: , , Etiketë: Brand:

Monitor Dell U2917w 29 inch Quad HD

199.99Share it:

Falë një ekrani tepër të gjerë me një raport pamjeje 21:9 dhe një sërë veçorish produktiviteti, kryerja e shumë detyrave tani është shumë më e lehtë.

Rritja e produktivitetit: Një ekran ultra i gjerë dhe veçoritë e produktivitetit kombinohen për një monitor efikas me shumë detyra.

Shumë më tepër për të parë: Përjetoni një pamje më mahnitëse me paraqitje të saktë të ngjyrave, qartësi dhe imazhe më të mprehta.

Lehtësisht i rregullueshëm: Opsione të shumta personalizimi ju lejojnë të konfiguroni monitorin tuaj që të përshtatet më së miri me mënyrën se si punoni.

Besueshmëri e shkëlqyeshme: Merrni qetësi të plotë me Garancinë e Panelit Premium të Dell dhe Shërbimin e Avancuar të Shkëmbimit.

  • Përmirësoni aftësitë tuaja për të kryer shumë detyra
  • Pamje mahnitëse
  • Shkëlqyeshëm në çdo kënd
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli U2917w
Screen Size 29 Inches
Display Resolution Maximum 2560x1080
Brand Dell
Refresh Rate   60 Hz
Panel type IPS
Item Weight 6.82 KG
Item Dimensions LxWxH 69.77 x 20.04 x 51.82 cm
Ports HDMI
Color ‎ Black
Garancioni
6 muaj
Used: Grada A
Importuar nga:

Modeli

U2917w

Ngjyra

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Veçoritë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Dell U2917w 29 inch Quad HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *