SKU: M001323 Kategori: Brand:

Monitor Dell UltraSharp U2520D 25 inch Quad HD

484.99Shiko PDF
Share it:
  • Përjetoni konfigurimin më të përshtatshëm të multi-monitorit QHD USB-C 25” në botë.i Dell Express Daisy Chaining lejon zbulimin automatik të ekranit të dytë, duke anashkaluar hapin manual të ndryshimit të cilësimeve të OSD.
  • Merr deri në 90 W ofrim energjie (shpërndarja më e lartë e energjisë në klasën e saj) nëpërmjet USB-C, në mënyrë që të mund ta mbani baterinë e laptopit tuaj të ngarkuar dhe të shijoni produktivitetin e pandërprerë. Gjithashtu, përshpejtoni kohën që duhet për të kaluar nga tavolina juaj me një kabllo të vetme që transmeton energji, të dhëna dhe video – të gjitha përnjëherë
  • Portat anësore me akses të shpejtë, të vendosura në mënyrë të përshtatshme, ju lejojnë të karikoni dhe lidheni me lehtësi me një sërë pajisjesh, të gjitha duke reduktuar rrëmujën e kabllove
  • Shfrytëzojeni sa më shumë hapësirën tuaj të kufizuar të tavolinës me këtë bazë kompakte
  • Me aftësinë për të anuar, rrotulluar, rrotulluar dhe rregulluar lartësinë e monitorit tuaj për t’iu përshtatur nevojave tuaja, ju mund të qëndroni rehat gjatë gjithë ditës

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ U2520D
Screen Size 25 Inches
Display Resolution Maximum 2560 x 1440
Brand Dell
Special Feature Anti Glare Screen
Refresh Rate 60 Hz
HD type Quad HD
Panel type IPS
Item Weight 8.53 KG
Item Dimensions LxWxH 25 x 7 x 16 inches
Ports HDMI
Color Silver / Hiri
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

U2520D

Ngjyra

,

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Dell UltraSharp U2520D 25 inch Quad HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *