SKU: M001324 Kategori: Brand:

Monitor Dell UltraSharp U2723QE 27 inch IPS

556.99Share it:
  • Rezolucioni i ekranit të gjerë 16:9 perfekt për të parë filma, për të luajtur video lojëra dhe për të vazhduar punën në zyrë. Veshje e ekranit: Kundër shkëlqimit, Veshje e fortë 3H. Gama e pikselit: 0,1554 mm. Pixel për inç: 163.18
  • 4K UHD 4K UHD ofron hapësirë ​​të mjaftueshme në desktop me më shumë se 8 milionë piksele
  • Shijoni përmbajtje të pastër dhe nuanca energjike me shkëlqimin 400 Nit
  • Përmban hyrjen HDMI për t’u lidhur me kompjuterët më të lartë të linjës, luajtësit Blu-ray dhe konsolat e fundit të lojërave
  • Koha e përgjigjes GTG (Fast) 5 ms e bën atë të shkëlqyeshëm për filmat më të fundit aksion, sport ose lojëra
  • Pajtueshmëria e montimit VESA ju lejon të montoni ekranin në një mur ose me një mbajtëse në varësi të nevojave tuaja specifike
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ U2723QE
Screen Size 27 Inches
Display Resolution Maximum 3840x2160 Pixels
Brand Dell
Special Feature Tilt Adjustment, Swivel Adjustment, Pivot Adjustment, Height Adjustment, Blue Light Filter
Refresh Rate 75 Hz
HD type 4K
Panel type IPS
Item Weight 6.64 KG
Item Dimensions LxWxH 15.2 x 24.1 x 7.3 inches
Ports HDMI
Color Black, Silver
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Modeli

U2723QE

Ngjyra

,

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Dell UltraSharp U2723QE 27 inch IPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *