SKU: N/A Kategori: , Brand:

Monitor Fujitsu B24-8 TS Pro 23.8 inch IPS

Disponueshmëria: Produkt me porosi

246.10


Produkt me porosi


Shiko PDF
Share it:

FUJITSU Display B24-8 TS Pro është krijuar për punë intensive në zyrë. Me ergonomi vizuale dhe mekanike, ky ekran elegant i zi mundëson punë pa lodhje për orë të tëra përpara ekranit. Ekrani i madh 60,5 cm (23,8 inç) ju lejon të mbani gjithmonë gjurmët e të gjitha aplikacioneve të hapura. Ky ekran me cilësi të lartë funksionon pa ndërprerje gjatë gjithë orës. Lidhja e lehtë, menaxhueshmëria dhe përdorshmëria ju ndihmojnë të rrisni produktivitetin tuaj.

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli ‎ B24-8
Screen Size 23.8 Inches
Display Resolution Maximum   1920 x 1080 pixels
Brand Fujitsu
Special feature Portrait view, Full HD, Height adjustable, Built-in speakers, Kensington lock, Tiltable, Pivoted, Swivelling
HD type Full HD
Panel type IPS
Item Weight   5.6 KG
Item Dimensions LxWxH 5.91 x 11.81 x 9.84 inches
Ports HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

B24-8

Ngjyra

Veçoritë

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Fujitsu B24-8 TS Pro 23.8 inch IPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *