SKU: M001042 Kategori: Brand:

Monitor Gaming Lenovo G24-10 23.6 inch Full HD

299.99Shiko PDF
Share it:
  • Ky panel FHD 23,6 TN është i shpejtë dhe i përgjegjshëm – Shpejtësia e rifreskimit 144 Hz, Koha e përgjigjes 1 ms
  • Me teknologjinë e përputhshme NVIDIA G-SYNC* për të eliminuar turbullimin e lëvizjes dhe për të përmirësuar qartësinë vizuale
  • Krijuar për rehati në lojëra – Ekran kundër shkëlqimit, TÜV Rheinland Eye Comfort, dalje e ulët e dritës blu
  • 100x100mm VESA e montuar, këndi i pjerrësisë -5° / 22° (para/mbrapa)
  • Monitori i lojrave G24 ofron veçori thelbësore të lidhjes me porte HDMI 1.4 dhe DP 1.2, plus dalje audio

 

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ G24-10
Screen Size 23.6 Inches
Display Resolution Maximum 1920 x 1080 Pixels
Brand Lenovo
Special Feature Blue Light Filter, Anti-Glare Coating, Wall Mountable, Tilt Adjustment, Flicker-Free
Refresh Rate 144 Hz
HD type Full HD
Panel type TN LCD
Item Weight 3.19 KG
Item Dimensions LxWxH 7.5 x 21.94 x 16.51 inches
Ports HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

G24-10

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Gaming Lenovo G24-10 23.6 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *