SKU: M001352 Kategori: , Brand:

Monitor Gaming Samsung Odyssey LC32G55TQBUXEN Curved 32 inch WQHD 144hz

369.99Shkarko PDF
Share it:
  • Zhytje e pashoqërueshme: Merrni kokën në lojë me panelin e lakuar 1000R të Odyssey, i cili përputhet me lakimin e syrit të njeriut për zhytje maksimale dhe tendosje minimale të syve
  • WQHD mahnitëse: Bota juaj e lojërave, tani çuditërisht e gjallë; Rezolucioni WQHD me 1,7 herë më shumë densitet pikselësh se Full HD, krenohet me imazhe tepër të detajuara dhe të mprehta; Përjetoni një pamje më të plotë me më shumë hapësirë ​​për të marrë në veprim
  • Merrni më shumë se dyfishin e prodhimit tuaj të mundshëm të kornizës me Odyssey G5; Me një shpejtësi rifreskimi super të qetë 144 Hz, nuk do të dëshironi kurrë të ktheheni në një ekran tradicional
  • KOHA E PËRGJIGJES1ms: Një pjesë e sekondës mund të jetë ndryshimi midis shkatërrimit tuaj ose atij të armikut tuaj; Me kohën e përgjigjes gri në gri të Odyssey 1ms, mund të jeni i sigurt se po merrni informacione sa më shpejt që të jetë e mundur teknologjikisht
  • AMD FREESYNC PREMIUM: Përmban teknologjinë adaptive të sinkronizimit që redukton grisjen e ekranit, belbëzimin dhe vonesën e hyrjes; Kompensimi i shkallës së ulët të kuadrove siguron që çdo skenë të rrjedhë pa probleme
  • GRAFIKË TË FRYMËZUESHME ME HDR10: Një kaleidoskop me nuanca i jep jetë skenave të lojës më gjallërisht se kurrë më parë; Zbuloni sekretet e fshehura në hije me të zeza të thella të errëta, të bardha të ndritshme dhe rezolucion jashtëzakonisht të detajuar

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli LC32G55TQBUXEN
Screen Size 32 Inches
Display Resolution Maximum   2560 x 1440 Pixels
Brand Samsung
Special Feature Adaptive Sync, Curved, High Dynamic Range
Refresh Rate 144 Hz
HD type Full HD
Panel type VA
Item Weight   7.58 KG
Item Dimensions LxWxH 5.35 x 27.96 x 17.3 inches
Ports HDMI
Color ‎ Black
Garancion Nga Prodhuesi
12 MUAJ
Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Gaming Samsung Odyssey LC32G55TQBUXEN Curved 32 inch WQHD 144hz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *