SKU: M001372 & M001290 Kategori: Brand:

Monitor HP 27fw IPS 27 inch Full HD

229.99Shiko PDF
Share it:
  • Ekrani: 27″ FHD 1920 x 1080 @ 60 Hz, IPS LED me dritë të pasme, anti-shkëlqim, Borderless Display
  • Teknologjia: AMD FreeSync – Koha e përgjigjes: 5 ms gri në gri (me overdrive)
  • Rregullimi: Pjerrësia nga -5 në +25°
  • Lidhjet: VGA dhe HDMI

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli: HP 27fw
Screen size: 27" inch / 68.58cm
Screen resolution: Full HD (1920 x 1080) 16:9 5ms/ 60HZ
Connect: VGA/HDMIt
Teknologjia: AMD FreeSync
Koha e përgjigjes: 5 ms gri (me overdrive)
Rregullimi Pjerrësia nga -5 në +25°
Color: Silver/White
Garancion Nga Prodhuesi
12 Muaj
Madhësia e ekranit

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Ngjyra

,

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor HP 27fw IPS 27 inch Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *