SKU: M001272 Kategori: , Brand:

Monitor HP LA2405X / 24 inch / FULL HD

59.99Share it:

Monitori LCD Compaq LA2405x 24″ LED me ndriçim të pasëm nga HP ofron një sasi të madhe të pasurive të paluajtshme. Ekrani i madh 24″ vjen me një sërë veçorish duke përfshirë një rezolucion HD të plotë 1920 x 1200, një raport pamjeje 16:10 dhe një raport prej 3,000,000 në 1 raport dinamik i kontrastit. Rezolucioni i rritur së bashku me raportin e përmirësuar të pamjes ju mundëson ta shikoni përmbajtjen tuaj më qartë se kurrë më parë. Raporti i lartë dinamik i kontrastit ju siguron ngjyra më të ndritshme dhe të errëta duke krijuar një pamje më dinamike.

Së bashku me ekranin ultra të qartë 24″, ky monitor HP është një model i shkathtësisë. Me profilin e tij të hollë ai plotëson çdo desktop. Hyrat VGA, DVI dhe DisplayPort ofrojnë lidhje maksimale duke ju dhënë mundësinë për të lidhur monitorin tuaj me një sërë portash. Me 2 porte USB, ju mund të përdorni lehtësisht të gjithë skedarët tuaj nga një sërë pajisjesh periferike, të tilla si disqet e jashtme dhe disqet e gishtave.

Nëse shqetësoheni për rehati, HP LA2405 do t’ju mbajë të relaksuar. Rregullueshmëria e përmirësuar e monitorit të tij HP e lejon atë të anojë deri në 35 gradë dhe të rrotullohet deri në 90 gradë. Mund ta rregulloni lartësinë e monitorit deri në 4,7″ për ta mbajtur monitorin tuaj në nivelin e syve gjatë gjithë kohës. Mund ta montoni gjithashtu në mur nëpërmjet një kllapa montimi opsional pasi ky monitor është i pajtueshëm me VESA.

Përfitoni nga kontrollet e përdoruesit në ekran të pranishëm në monitorin HP LA2405. Me opsione si ndriçimi, kontrasti, ngjyra, kontrolli i imazhit, kontrolli OSD, menaxhimi, gjuha, informacioni, rivendosja në fabrikë, kontrolli i burimit dhe dalja, ju keni kontroll të plotë mbi pothuajse çdo aspekt të monitorit tuaj.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Panel Display Type TN (Twisted Nematic) LED Backlit LCD
Viewable Size 24inch
Pixel Dot Pitch 0.270 mm
Response Time 5ms (on/off)
Panel Life 30,000 hours to half brightness
Analog 1 x VGA
Digital 1 x DVI-D 1 x DisplayPort
Box Dimensions (LxWxH) 21.9 x 19.2 x 11"
Importuar nga:

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor HP LA2405X / 24 inch / FULL HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *