SKU: M001078 Kategori: Brand:

Monitor Lenovo C27-35 27 Inch Full HD (1080p) Monitor (VA Panel, 75Hz, 4ms, HDMI, VGA, AMD FreeSync) – Raven Black

201.99Share it:
  • Paneli i shtrirjes vertikale 27 inç shfaq printime të imta në dokumente ose detaje në projektet e ngarkuara të detyrave të shtëpisë së artit me një rezolucion të plotë HD prej 1920 x 1080
  • Teknologjia AMD FreeSync eliminon grisjen përçarëse të imazhit
  • Certifikimi i komoditetit të syve TÜV Rheinland
  • Nuk ka konfigurime më komplekse midis pajisjeve. C27-35 lidh dhe luan me PC, laptopë, telefona dhe konsola lojrash përmes HDMI dhe VGA
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ C27-35
Screen Size 27 Inches
Display Resolution Maximum 1920x1080 Pixels
Brand Lenovo
Special Feature Tilt Adjustment
Refresh Rate 75 Hz
HD type Full HD
Panel type VA
Item Weight 4.75 KG
Item Dimensions LxWxH 17.9 x 61.4 x 44.4 cm
Ports VGA, HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Modeli

C27-35

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Lenovo C27-35 27 Inch Full HD (1080p) Monitor (VA Panel, 75Hz, 4ms, HDMI, VGA, AMD FreeSync) – Raven Black”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *