SKU: Lp001078 Kategori: Brand:

Monitor Lenovo C32q-20 31.5-inch QHD IPS Monitor, 1440p, 4ms, 75Hz,

189.99Share it:
  • Ky panel 31,5″ IPS QHD (2560 x 1440) jep detaje të qarta dhe cilësi të gjallë të imazhit, duke mbështetur deri në 1,07 miliardë ngjyra
  • Një ritëm rifreskimi 75 Hz nënkupton më shumë korniza për sekondë, duke rezultuar në një përvojë më të qetë të lojës
  • Koha e përgjigjes 4 ms për ndryshime më të shpejta të ngjyrave të pikselit dhe pamje më të lëngshme
  • AMD FreeSync siguron interpretim pa belbëzim
  • Mbështetja e animit lejon që monitori të pozicionohet sipas nevojës për shikim më të mirë; Mbështetje për montim VESA 100 x 100 mm për montim të lehtë në mur
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ C32q-20
Screen Size 31.5 Inches
Display Resolution Maximum 2560 x 1440 Pixels
Brand Lenovo
Special Feature Blue Light Filter, Anti-Glare Coating, Wall Mountable, Tilt Adjustment, Flicker-Free
Refresh Rate 75 Hz
HD type Quad HD
Panel type IPS
Item Weight 7.16 KG
Item Dimensions LxWxH 10 x 28.7 x 20 inches
Ports HDMI, Display port
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Modeli

C32q-20

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Lenovo C32q-20 31.5-inch QHD IPS Monitor, 1440p, 4ms, 75Hz,”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *