SKU: N/A Kategori: , Brand:

Monitor LG 27UK670-B 27 inch UHD 4K

Disponueshmëria: Produkt me porosi

416.99


Produkt me porosi


Shiko PDF
Share it:

Inovacioni fuqizon produktivitetin, argëtimin dhe lojërat tuaja. Marka numër 1 e monitorëve UHD në SHBA 3 vjet me radhë* sjell shkathtësi të vërtetë.

Monitorët LG UltraFine™ janë të njohur për shikimin gjithëpërfshirës, por ata gjithashtu shkëlqejnë si fuqi prodhuese, duke ofruar një përvojë fleksibël të stacionit të punës dhe konfigurim të lehtë.

Shijoni rezolucion 4K ose 5K, panele të gjalla IPS ose panele të shpejta VA dhe shumë nga veçoritë më të fundit të lojërave.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ 27UK670-B
Screen Size 27 Inches
Display Resolution Maximum 4096 x 2160 Pixels
Brand LG
Special Feature Anti-Glare Coating, Wall Mountable, USB Hub
Refresh Rate 75 Hz
HD type 4K
Panel type IPS
Item Weight 6.98 KG
Item Dimensions LxWxH 24.1 x 9.9 x 20.4 inches
Ports HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

27UK670-B

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtësia e ripërsëritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor LG 27UK670-B 27 inch UHD 4K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *