SKU: M001319 Kategori: Brand:

Monitor LG 29WN600-W 29 inch UWFHD

259.99Shiko PDF
Share it:

Me 29 inç dhe raportin e ekranit 21:9 (2560×1080), ky ekran i gjerë Full HD IPS përmban ngjyra realiste, të sakta dhe kontrast, qartësi dhe detaje të zgjeruara në kënde të gjera

Me mbështetjen HDR10 dhe performancën e ngjyrave me mbulim 99% të spektrit sRGB, ky monitor është një zgjidhje e shkëlqyer për fotografët, dizajnerët grafikë ose këdo që kërkon ngjyra shumë të sakta

33% më shumë hapësirë ​​në ekran në krahasim me ekranin me rezolucion të plotë HD ju lejon të shikoni dritare shtesë, ndarje të ekranit dhe përmbajtje të tjera krah për krah në një ekran duke minimizuar alt-tabing për efikasitet më të lartë

AMD FreeSync menaxhon shpejtësinë e rifreskimit, duke reduktuar grisjen e ekranit, dridhjet dhe belbëzimin për një përvojë të qetë të lojrave me karta video të mbështetura si seria AMD Radeon

Modalitetet e personalizuara të lojës optimizojnë kushtet tuaja të lojës me dy mënyra të gjuajtjes së personit të parë (FPS) dhe një modalitet strategjie në kohë reale (RTS). Bëni rregullime të ekranit me disa klikime të miut me Kontrollin në Ekran*

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor LG 29WN600-W 29 inch UWFHD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *