SKU: AC003137 Kategori: Brand:

Monitor Samsung LS24AM506NUXEN Smart FHD IPS HDMI 24 inch

199.99Shiko PDF
Share it:
  • Kryeni punën pa kompjuter, me Microsoft Office 365 të instaluar ose me akses në distancë në kompjuterin tuaj të zyrës. Më pas kaloni te argëtimi i pastër me sistemin e argëtimit me një ndalesë në bord.¹²
  • TRAJNIM ARGËTIM : Shikimi i tepruar u bë edhe më i lehtë. Qasuni në një sërë aplikacionesh argëtimi, si Netflix, YouTube dhe HBO, pa ndezur kompjuterin ose laptopin tuaj. Telekomanda dhe altoparlantët e integruar thjeshtojnë kohën tuaj të ftohjes.345667
  •  DeX me valë zhbllokon një përvojë të plotë me PC, pa asnjë kompjuter. Përdorni aplikacionet e produktivitetit celular, të tilla si videokonferencat, dokumentet dhe shfletuesit, vetëm përmes monitorit dhe telefonit tuaj. Për të parë foto ose për të parë filma në ekranin e madh, thjesht trokitni lehtë mbi të me telefonin tuaj duke përdorur Tap View.⁸⁹10.
  • LIDHUNI ME MONITORIN E PARË TË BOTËS AIRPLAY 2 (AIRPLAY 2): Me një integrim të parë të llojit të tij AirPlay 2, përdorni pajisjet Apple për të punuar dhe luajtur në ekranin e madh. Përmirësoni rrjedhën e punës duke krijuar një konfigurim të dyfishtë të monitorit me valë me MacBook dhe Smart Monitor. Kur është koha për t’u çlodhur, shijoni pa mundim video, muzikë, foto dhe më shumë nga iPhone ose iPad juaj.
  • PUNO DHE MËSO NGA DISTANCA (PC NË EKRAN): Punoni pa probleme nga kudo. Rritni produktivitetin tuaj me veçoritë e PC në ekran. Duke përdorur paketën Microsoft 365, shikoni dhe modifikoni dokumentet dhe ruajini me lehtësi të gjitha në renë kompjuterike. Edhe kur jeni në shtëpi, Easy Connection ju lejon të punoni nga distanca në desktopin e shkollës ose zyrës.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ LS24AM506NUXEN
Screen Size 24 Inches
Display Resolution Maximum 1080p
Brand SAMSUNG
Special Feature Flat,Built-In Speakers
Refresh Rate 60Hz
HD type Full HD
Display Technology LED 
Item Weight 2.90 KG
Item Dimensions LxWxH 9.1"D x 22.1"W x 16.4"H
Voltage ‎ 110 Volts
Ports VGA, HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Samsung LS24AM506NUXEN Smart FHD IPS HDMI 24 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *