SKU: M001347 Kategori: Brand:

Monitor Samsung LS27BM500EUXEN 27 inch FHD

299.99Shiko PDF
Share it:

Shfaqjet tuaja të preferuara në hapësirën tuaj

Përvoja e televizorit inteligjent

Argëtim pa mundim me një lidhje të thjeshtë Wi-Fi. Shijoni lehtësisht aplikacionet tuaja të preferuara të transmetimit në 4K HDR reale, shpesh të vështira për t’u përjetuar në një mjedis PC. Samsung TV Plus ofron përmbajtje të drejtpërdrejtë falas pa shkarkime ose regjistrime dhe rekomandime të personalizuara për përmbajtje nga Universal Guide.

Monitori ulet në majë të një tavoline prej druri përpara një dritareje të rrethuar nga bimë. Fjalët †Smart Monitor Powered by Tizen' tregohen sipër monitorit. Ekrani tregon një sërë aplikacionesh të përmbajtjes dhe zgjedhje individuale të përmbajtjes në një format karte. Një telekomandë qëndron pranë monitorit.

* Disponueshmëria e aplikacionit mund të ndryshojë sipas shtetit dhe mund të kërkohen abonime të veçanta.
** Kërkon lidhje interneti dhe akorduesi televiziv nuk përfshihet.
*** Samsung TV Plus dhe Universal Guide mund të mos jenë të disponueshme në disa rajone.
**** Specifikimet e telekomandës mund të ndryshojnë sipas vendit.

Produktivitet pa PC

Hapësira e punës

Përvoja pa kompjuter. Shfletoni ueb, modifikoni dokumentet dhe punoni në projekte, të gjitha pa pasur nevojë për një kompjuter të veçantë. Me modalitetin e ri të punës, mund të përdorni gjithashtu një kompjuter tjetër nga distanca, të përdorni programet e Microsoft 365 dhe madje të lidheni me pajisjet celulare Samsung me Samsung DeX për punë pa probleme.

* Përmbajtja në ekran e simuluar për qëllime demonstrimi.
** Microsoft 365 kërkon llogari Microsoft.
*** Wireless DeX mbështetet në pajisjet e zgjedhura Galaxy, Note dhe Tab.
**** Për këtë veçori kërkohen Windows 10 Pro, Mac OS 10.5 ose më i lartë dhe cilësimet e përputhshme të rrjetit.

Thuaj hej shokëve të tu

Kamera SlimFit

Shkoni në çdo bisedë. Kamera SlimFit me funksionalitetin e animit ju lejon të krijoni këndin e përsosur gjatë përdorimit të aplikacioneve tuaja të preferuara të thirrjeve video si Google Duo, të cilat mund të aksesohen drejtpërdrejt përmes monitorit. Plus, mbulesa e kamerës dhe opsioni për t’u shkëputur plotësisht mbrojnë gjithmonë privatësinë tuaj.

* Aksesorët e kamerës duhet të blihen veçmas

Monitori tani ka një kamerë rrethore të bashkangjitur në pjesën e sipërme të tij. Në ekran shfaqet ndërfaqja e aplikacionit të bisedës Google Duo me tre përdorues të tjerë që marrin pjesë në një telefonatë video.

Qendra për shtëpinë tuaj, nga çdo dhomë

IoT Hub

Kthejeni Monitorin tuaj inteligjent në një qendër kontrolli për shtëpinë duke e lidhur atë me produktet e shtëpisë tuaj IoT me SmartThings. Relaksohuni duke fikur dritat, duke tërhequr grilat dhe duke vendosur termostatin në temperaturën perfekte, të gjitha këto me Smart Monitor për një mbrëmje krejtësisht të relaksuar.

* Teknologjia, funksionet dhe veçoritë e disponueshme mund të ndryshojnë sipas vendit, ofruesit të shërbimit, mjedisit të rrjetit ose produktit dhe mund të ndryshojnë pa paralajmërim.
** Kërkon një lidhje Wi-Fi, Bluetooth ose rrjet tjetër me valë dhe pajisje të regjistruara në aplikacionin SmartThings.
*** Kërkohet një dongle i veçantë SmartThings për t’u lidhur me pajisjet Zigbee. (Lidhja me pajisjen Z-Wave nuk mbështetet)* Pajisjet e lidhura shiten veçmas. Për listën e plotë të pajisjeve të përputhshme, ju lutemi kontrolloni https://www.smartthings.com/products.

Konfigurim i shpejtë dhe i thjeshtë për të kapur fitoren

Kontrolloni  cilësimet e lojës në një çast. Tani, mund të shikoni lehtësisht statusin e cilësimeve më të rëndësishme si FPS ose HDR. Ndryshoni kohën e përgjigjes ose raportin e ekranit, si dhe modalitetin e figurës së lojës pa pasur nevojë të dilni nga ekrani i lojës për t’ju mbajtur të fokusuar në qëllimin tuaj.

Konfigurim i shpejtë dhe i thjeshtë për të kapur fitoren

Përmbajtja në ekranin e madh u bë e lehtë

Lidhje celulare

Lidhje e përshtatshme. Me integrimin AirPlay, mund të lidhni pa tel pajisjet Apple me Monitorin inteligjent dhe t’i shikoni në një ekran më të madh. Shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar nga një iPhone, iPad dhe Mac në Monitorin inteligjent dhe madje të pasqyroni aplikacionet, dokumentet dhe faqet e internetit.

Një monitor ulet në majë të një tavoline dhe ndahet në anën e majtë dhe të djathtë. Ana e majtë është e ndriçuar mirë, ndërsa ana e djathtë është shumë e errët. Mbi ekran është një ikonë rrëshqitës me një diell në të majtë dhe një hënë në të djathtë.

Shkëlqim optimal, kënaqësi optimale

Foto adaptive

 Foto sensacionale, ditë apo natë. Drita rrethuese zbulohet nga një sensor për të rregulluar ndriçimin automatikisht me Foto Adaptive. Edhe në mes të ditës, shikoni drama të errëta e të ashpra pa i ndrydhur sytë dhe pa i lodhur sytë për të parë figurën.
Ana e përparme e një monitori shfaqet në krye të një tavoline. Dy ikona rrethore që përfaqësojnë vendndodhjen e dy altoparlantëve të integruar pulsojnë në anën e poshtme majtas dhe djathtas të monitorit.
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli LS27BM500EUXEN
Screen Size ‎ 27 Inches
Display Resolution Maximum 1080p
Brand SAMSUNG
Special Feature Built-In Speakers
Refresh Rate 60Hz
HD type Full HD
Item Weight 4.99 KG
Item Dimensions LxWxH inches
Ports HDMI
Color Black
Garancioni Nga Prodhuesi
12 Muaj
Importuar nga:

Modeli

LS27BM500EUXEN

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Samsung LS27BM500EUXEN 27 inch FHD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *