SKU: M001354 Kategori: Brand:

Monitor Samsung Odyssey LS24AG300NRXEN Gaming,24 inch, 144Hz ,FHD

249.99Shiko PDF
Share it:
  • Ky monitor vertikal i lojërave ka një ritëm rifreskimi 144 Hz dhe kohë përgjigjeje 1 ms parandalon turbullimin e lëvizjes dhe krijon një përvojë të qetë të lojës që mund t’u japë përdoruesve avantazhin fitues.
  • Këndi i shikimit është 178° (H) / 178° (V); Shkëlqimi (tipi) është 250 cd/㎡9; Raporti i pamjes është 16:9
  • QARTËSI SHTESË: Rezolucioni FHD krijon një ngjyrë të pastër kristal me një monitor lojrash që ofron një kënd të gjerë shikimi për klientët për të marrë përmbajtje të lojës me cilësi të lartë në çdo centimetër të ekranit pa asnjë ndryshim ngjyrash në këtë monitor të lojrave ultra të gjerë.
  • FREESYNC: AMD FreeSync sinkronizon shpejtësinë e rifreskimit të kartës suaj grafike dhe monitorit të lojërave ultra të gjerë për të reduktuar veshin dhe diafragmën e imazhit dhe ofron përvojë të përmirësuar të reagimit për lojtarët.
  • MONITOR VERTIKAL: Rregulloni lartësinë, animin dhe rrotullimin në një pozicion që i përshtatet nivelit të syve tuaj me këtë monitor vertikal. Baza e hollë metalike shton sofistikimin e pastër, ndërsa pajtueshmëria me VESA e bën instalimin në mur ose në krahun e montimit të lehtë.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ LS24AG300NRXEN
Screen Size 24 inches
Display Resolution Maximum 1920x1080
Brand LG
Refresh Rate 144 Hz
HD type Full HD
Panel type VA panel
Item Weight 4.1 KG
Ports HDMI
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

LS24AG300NRXEN

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Monitor Samsung Odyssey LS24AG300NRXEN Gaming,24 inch, 144Hz ,FHD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *