SKU: M001338 Kategori: Brand:

Monitor TFT LG UltraFine Ergo 27UN880-B 27 inch 60 Hz IPS

559.99Share it:
  • Ekran 27” uhd (3840 x 2160) IP
  • Këndi i shikimit është 178º(R/L), 178º(U/D); Shkëlqimi (Typ) është 350cd/m²; Raporti i pamjes është 16:9
  • ergo qëndrim (zgjatet/tërhiqet/rrotullohet/ rrotullohet/anim dhe rregullohet lartësia)
  • srgb 99% gamë ngjyrash me vesa ekranhdr 400
  • usb tip-c me 60w PD
  • amd freesync
  • Teknologjia e ekranit: LED

 

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli     ‎ 27UN880-B
Screen Size 27 Inches
Display Resolution Maximum 3840 x 2160 Pixels
Brand LG
Special Feature Height Adjustment, Pivot Adjustment, Swivel Adjustment, Tilt Adjustment, Built-In Speakers
Refresh Rate 60 Hz
HD type 4K
Panel type IPS
Item Weight 7.76 KG
Item Dimensions LxWxH 24.1 x 15.8 x 23.5 inches
Color Black
Garancion Nga prodhuesi
12 MUAJ
Importuar nga:

Modeli

27UN880-B

Ngjyra

Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor TFT LG UltraFine Ergo 27UN880-B 27 inch 60 Hz IPS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *