SKU: M001364 Kategori: , Brand:

Monitor Zowie XL2566K 24.5 inch 360Hz Full HD

739.99Shiko PDF
Share it:
  • Teknologjia e panelit TN dhe performanca origjinale e shpejtësisë së rifreskimit 360 Hz për përvojë më të mire  dhe më të përgjegjshme të lojërave kompjuterike. 120 Hz i pajtueshëm për PS5 dhe Xbox Series X.​
  • Teknologjia Dynamic Accuracy+ i bën veprimet e fuqishme në lojë, si p.sh. spërkatjet, më pak të turbullta.
  • DyAc⁺ në një panel TN 360Hz ofron skica më të qarta dhe më të mprehta të imazheve të përgjithshme në lëvizje, duke lejuar më shumë fokus dhe më pak shpërqendrim nga imazhi i padëshiruar i lëvizjeve. Ofron një nivel më të lartë të saktësisë vizuale në lojë që kryeson monitorët me të njëjtën shpejtësi rifreskimi 360 Hz.
  • Ndani lehtësisht cilësimin tuaj nëpërmjet cilësimit XL për të ndarë; Menu e personalizueshme e aksesit të shpejtë.
  • Baza më e vogël liron më shumë hapësirë ​​në desktop për lëvizjet brenda lojës; rritja e diapazonit të rregullimit të lartësisë dhe dizajni i animit të lirë ofrojnë më shumë fleksibilitet bazuar në preferencën tuaj personale.​
  • Telekomanda Switch lejon lëvizjen me 5 drejtime; Mburoja e dizajnit pa vida lejon montimin e lehtë
  • Teknologjia Color Vibrance dhe Black eQualizer për të përmirësuar qartësinë vizuale dhe cilësimet e personalizuara të ngjyrave
  • Lloji i montimit: Montim në mur
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Modeli XL2566K
Screen Size 25 Inches
Display Resolution Maximum   1920 x 1080 Pixels
Brand BenQ
Special Feature Tilt Adjustment
Refresh Rate 360 Hz
HD type Full HD
Item Weight   9.16 KG
Item Dimensions LxWxH 7.87 x 22.48 x 14.41 inches
Ports HDMI
Color ‎ Dark grey
Garancion Nga Prodhuesi
12 MUAJ
Veçoritë

Shpejtesia e riperseritjes

Madhësia e ekranit

Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Monitor Zowie XL2566K 24.5 inch 360Hz Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *