SKU: AC003259 Kategori: , Brand:

MOT 1200 ASUS TUF GAMING B560M-PLUS

169.99Share it:
  • Priza Intel LGA 1200: Gati për procesorët Intel Core të gjeneratës së 11-të
  • Zgjidhje e përmirësuar e energjisë: 8+1 faza të energjisë, PCB me 6 shtresa, prizë ProCool dhe kondensatorë të qëndrueshëm për shpërndarje të qëndrueshme të energjisë
  • Ftohje gjithëpërfshirëse: ngrohës VRM, ngrohës fleksibël M.2, ngrohës PCH, kokë hibride të ventilatorit dhe Fan Xpert 2+
  • Lidhshmëria e gjeneratës tjetër: PCIe 4.0, Realtek 2.5 Gb Ethernet, Intel Wi-Fi 6, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 2 përpara, USB 3.2
  • Gen 1 Type-C dhe mbështetje Thunderbolt 4
  • Anulimi i zhurmës së AI me dy drejtime: Zvogëloni zhurmën e sfondit nga mikrofoni dhe dalja e audios për komunikim të pastër kristal në lojëra ose video konferenca
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ASUS
CPU Socket LGA 1200
Compatible Devices Gaming Console
RAM Memory Technology DDR4
Compatible Processors Intel celeron
Chipset Type Intel B560
Memory Clock Speed 5000 MHz
Platform Windows
Model Name TUF GAMING B560M-PLUS WIFI
CPU Model Unknown
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MOT 1200 ASUS TUF GAMING B560M-PLUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *