SKU: AC003258 Kategori: , Brand:

MOT 1700 ASRock Z790 PRO RS DDR5

Disponueshmëria: S’ka stok

249.99


S’ka stok


Share it:
  • Mbështet procesorët Intel Core të Gjeneratës së 13-të dhe të Gjeneratës së 12-të
  • 14+1+1 Faza e Dizajnit të Energjisë, Dr.MOS për VCore+GT
  • 4 x DDR5 DIMM, mbështet deri në 6800+ (OC)
  • 1 PCIe 5.0 x16, 1 PCIe 4.0 x16, 2 PCIe 3.0 x1, 1 M.2 Key-E për WiFi
  • Opsionet e daljes grafike: 1 HDMI, 1 DisplayPort, eDP
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ASRock
RAM Memory Technology DDR5
Memory Clock Speed 3600 MHz
Model Name Z790 PRO RS
Memory Storage Capacity 192 GB
Graphics Card Interface PCI-Express x16
Memory Slots Available 4
Total USB Ports 24
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MOT 1700 ASRock Z790 PRO RS DDR5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *