SKU: AC002764 Kategori: , Brand:

MOT 1700 Asus PRIME B660M-A DDR4

Disponueshmëria: S’ka stok

129.99


S’ka stok


Share it:
  • Priza Intel LGA 1700: Gati për procesorët Intel Core, Pentium Gold dhe Celeron të gjeneratës së 12-të
  • Lidhja ultra e shpejtë: PCIe 4.0, Intel 1 Gb Ethernet, USB e pasme 3.2 Gen 2 Type-A dhe USB e përparme 3.2 Gen 1 Type-A dhe Type-C
  • ASUS OptiMem II: Drejtim i kujdesshëm i gjurmëve dhe vias, plus optimizime të shtresës së tokës për të ruajtur integritetin e sinjalit për mbingarkesë të përmirësuar të kujtesës
  • Ftohje gjithëpërfshirëse: ngrohës VRM, ngrohës M.2, ngrohës PCH, kokë hibride të ventilatorit dhe Fan Xpert 2+
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ASUS
CPU Socket LGA 1700
Compatible Devices Personal Computer
RAM Memory Technology DDR4
Compatible Processors Intel Celeron, Intel Pentium Gold
Chipset Type Intel
Memory Clock Speed 2133 MHz
Platform Windows 10
Model Name PRIME B660M-A D4
CPU Model Pentium
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MOT 1700 Asus PRIME B660M-A DDR4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *