SKU: AC003261 Kategori: , Brand:

MOT AM4 Gigabyte B550M AORUS ELITE Matx

139.99Share it:

Pllakat amë GIGABYTE B550 maksimizojnë potencialin e kompjuterit tuaj me teknologjinë AMD StoreMI. StoreMI përshpejton pajisjet tradicionale të ruajtjes për të zvogëluar kohën e nisjes dhe për të përmirësuar përvojën e përgjithshme të përdoruesit. Ky mjet i lehtë për t’u përdorur kombinon shpejtësinë e SSD-ve me kapacitetin e lartë të HDD-ve në një disk të vetëm, rrit shpejtësinë e leximit/shkrimit të pajisjes që të përputhet me atë të SSD-ve, forcon performancën e të dhënave për një vlerë të jashtëzakonshme dhe transformon kompjuterin e përditshëm në një sistem të drejtuar nga performanca.

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand Gigabyte
CPU Socket Socket AM4
Compatible Devices Personal Computer
RAM Memory Technology DDR4
Compatible Processors AMD A Series
Chipset Type AMD B550
Memory Clock Speed 4400 MHz
Platform Windows
Memory Storage Capacity 128 GB
RAM Memory Maximum Size 128 GB
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MOT AM4 Gigabyte B550M AORUS ELITE Matx”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *