SKU: AC002577 Kategori: Brand:

Motherboard AM4 Gigabyte B550M-K

Disponueshmëria: S’ka stok

119.99


S’ka stok


Share it:
Pllakë amë ultra e qëndrueshme AMD B550 me zgjidhje dixhitale VRM, slot PCIe 4.0 x16, lidhës të dyfishtë PCIe 4.0/3.0 M.2, GbE LAN, Fan inteligjent 5 me FAN STOP
  • Mbështet AMD Ryzen™ 5000 Series/ Ryzen™ 5000 G-Series/ Ryzen™ 4000 G-Series dhe Ryzen™ 3000 Series
  • ECC me dy kanale/ DDR4 pa buferë jo-ECC, 4 DIMM
  • Slot PCIe 4.0 x16 i gatshëm Ultra Durable™
  • Lidhës të dyfishtë ultra të shpejtë NVMe PCIe 4.0/3.0 M.2
  • Kondensatorë audio me cilësi të lartë dhe roje për zhurmën e zërit për cilësi të lartë audio
  • GbE LAN me Menaxhimin e Gjerësisë së Bandës
  • DisplayPort i pasmë dhe HDMI për mbështetje me shumë ekrane
  • Fan inteligjent 5 përmban sensorë të shumëfishtë të temperaturës, kokë hibride të ventilatorit me FAN STOP
  • Dizajni i rezistorëve kundër squfurit
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Motherboard AM4 Gigabyte B550M-K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *