SKU: AC002762 Kategori: , Brand:

Motherboard B1 MOT AM4 ASRock A520M-HVS mATX

84.99Shiko PDF
Share it:
  • Zgjidhje të përmirësuara të energjisë , priza ProCool dhe Digi + VRM për qëndrueshmëri maksimale
  • Përmirësimi i bërthamës: Mirato dizajn me cilësi të lartë dhe dizajn të optimizuar të furnizimit me energji elektrike për të mbështetur më shumë bërthama dhe për të ofruar performancë më të mirë
  • I projektuar për një ftohës lojrash të zgjatur me performancë të lartë, faktori i formës ATX mund të përdoret për GPU të shumta
  • Zgjidhje termike me cilësi të lartë: strehë alumini me një jastëk ftohës shtesë të vlerësuar me 7 W / mk dhe një PCB me 2 ons bakër të trashë
  • Përmirësimi i audios: Shpërbleni veshët tuaj me cilësi tingulli të nivelit të studios për përvojën më gjithëpërfshirëse të lojës
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand  MYHJ
CPU Socket Socket AM4
Compatible Devices Personal Computer
RAM Memory Technology DDR4
Chipset Type AMD A520
Model Name A520M-HVS
Memory Storage Capacity 64 GB
RAM ‎ DDR4
Memory Clock Speed ‎max 64GB
Onboard LAN 1x RJ45
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motherboard B1 MOT AM4 ASRock A520M-HVS mATX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *