SKU: AC002663 Kategori: , Brand:

Motherboard B2 MOT 1200 Gigabyte H410M-B Pro

77.99Shiko PDF
Share it:
  • Bërthama e 10th GEN READY – PRO H410M-B është një pllakë amë kompakte mikro-ATX e pajisur me çipset Intel H410 (LGA 1200, mbështet Core të gjeneratës 10); VRM përmban teknologjinë MSI Core Boost për stabilitet dhe performancë të përmirësuar
  • GEN3 GPU SLOT, DUAL DIMMS – Një slot PCIe 3.0 x16 mbështet kartat grafike; DIMM të dyfishtë me arkitekturë DDR4 me dy kanale mbështesin deri në 64 GB SDRAM (2933 MHz)
  • EZ DEBUG LED – LED në bord për të treguar problemet e komponentëve kryesorë, mënyra më e lehtë për të zgjidhur problemet
  • RUAJTJA SATA – Sloti SATA 64 Gb/s është krijuar për të maksimizuar performancën SATA SSD; Ruajtja SSD zvogëlon kohën e ngarkimit
  • LIDHET – Veçoritë Realtek RTL8111 Gigabit LAN; Portat fikse përfshijnë VGA-në e vjetër si dhe HDMI 1.4 (4K/30Hz) – kërkon CPU me grafikë të integruar; 4 x USB 3.2 Gen 1 Type-A (5Gb/s) dhe Audio 7.1 HD me përforcim audio
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand MSI
CPU Socket LGA 1200
Compatible Devices Personal Computer
RAM Memory Technology DDR4
Chipset Type Intel H410
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motherboard B2 MOT 1200 Gigabyte H410M-B Pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *