SKU: AC002761 Kategori: , Brand:

Motherboard B3 MOT AM4 ASUS PRIME A520M-K mATX

84.99Shiko PDF
Share it:
  • Socket AMD AM4: Dizajn për gjeneratën e tretë AMD Ryzen dhe gjeneratën e tretë AMD Ryzen me procesorë grafik Radeon
  • Lidhshmëria ultra e shpejtë: Mbështetje M.2, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A, HDMI2.1 4K@60HZ, Porta DisPlay 1.2
  • Ftohja gjithëpërfshirëse: ngrohës PCH, kokat e ventilatorit hibrid dhe shërbimi Fan Xpert 2
  • Mbrojtja 5X III: mbrojtje e gjithanshme me LANGuard, mbrojtje nga mbirryma DRAM, mbrojtje nga mbitensioni, mbrojtëse SafeSlot Core dhe I/O mbrapa prej çeliku inox
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ASUS
CPU Socket LGA 1151
Compatible Devices Personal Computer
RAM Memory Technology DDR4
Chipset Type AMD A520
Model Name PRIME A520M-K
Memory Storage Capacity 1GB
RAM ‎ DDR4
Memory Clock Speed ‎max 1.0 GB
Wireless Type ‎802.11ac
Item Weight 0.79 Kg
Product Dimensions 0.23 x 10.63 x 2.03 inches
Ultrafast Connectivity M.2 support, 1 Gb Ethernet, USB 3.2 Gen 1 Type-A, HDMI2.1 4K@60HZ, DisPlay port 1.2
Ngjyra

Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motherboard B3 MOT AM4 ASUS PRIME A520M-K mATX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *