SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard Gigabyte GA-A520M-S2H (AM4) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

114.94


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • E përputhshme me procesorët AMD Ryzen të gjeneratës së tretë
  • Q-Flash Plus – Ndizni me lehtësi BIOS-in tuaj
  • Enchufe AMD AM4
  • DDR4 kanal doble, 2 DIMM
  • PWM dixhitale 4 plus 3 faza
  • Slot PCIe 3.0 x16
  • 1 slot NVMe PCIe 3.0 x4 M.2
  • Kodiku audio ALC887
  • LAN i shpejtë 1 GbE
  • Mbështetje e pasme D-Sub, DVI dhe HDMI
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: