SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard Gigabyte GA-B650E-AORUS MASTER (AM5) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

625.32


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Veçoritë e rregullimit të imët: RGB Fusion, Mbështet shirita LED të adresueshëm dhe RGB, Fan inteligjent 6, me shumë çelësa për të rivendosur/Kalues
  • RGB/Direkt në BIOS/Modalitet i sigurt, Q-Flash Plus – Përditëso BIOS-in pa instaluar CPU, memorie dhe GPU
  • Priza AMD AM5: e pajtueshme me procesorët e serisë AMD Ryzen 7000
  • Në përputhje me DDR5: 4 DIMM me AMD EXPO dhe mbështetje për modulin e memories Intel XMP
  • Dizajni dominues i fuqisë: Zgjidhje dixhitale VRM me dy faza 16+2+2, 8 shtresa 2X PCB bakri
  • Dizajni termik i fundit: tub ngrohjeje mega-8 mm, mburojë termike M.2 III, forca të blinduara PCIe ultra të qëndrueshme, pllakë e pasme prej alumini me nanokarbon
  • Lidhja e gjeneratës së ardhshme: PCIe 5.0, Quad NVMe x4 M.2, USB-C e dyfishtë, BT 5.2
  • EZ-Latch Plus: Lidhës PCIe 5.0 dhe M.2 me një dizajn pa vida dhe lëshim të shpejtë
  • Rrjet i shpejtë: Intel 2.5 GbE LAN, AMD WiFi 6E 802.11ax
  • Audio dinamike: ALC1220 CODEC dhe ESS SABER Hi-Fi 9118 DAC
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: