SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard Gigabyte GA-B650M-DS3H (AM5) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

270.00


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Priza AMD AM5: e pajtueshme me procesorët e serisë AMD Ryzen 7000
  • Në përputhje me DDR5: 4 DIMM SMD me mbështetjen e AMD EXPO dhe modulit të memories Intel XMP
  • Dizajni i fortë i fuqisë: Zgjidhje VRM dixhitale direkte 6+2+1 fazore
  • Dizajni Gjithëpërfshirës Termik: Dizajni i Avancuar Termik, Mburoja termike M.2
  • Lidhja e gjeneratës së ardhshme: PCIe 5.0, NVMe PCIe 4.0 x4 M.2, SuperSpeed ​​USB 3.2 Gen 2×2 Type-C
  • Rrjetëzimi i shpejtë: 2,5 GbE LAN
  • Karakteristikat e rregullimit të imët: RGB FUSION 2.0, Mbështet shirita LED të adresueshëm dhe RGB, Fan inteligjent 6, Përditësim i BIOS-it pa instalim Q-Flash Plus, CPU, memorie dhe GPU
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: