SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard Gigabyte GA-B660 Gaming X AX DDR4 (1700) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

278.17


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Priza Intel LGA 1700: e pajtueshme me procesorët e gjeneratës së 12-të Intel Core Series
  • E pajtueshme me DDR4: DDR4 nga kanali doble, 4 DIMM
  • Dizajni i fortë i energjisë: Dizajn hibrid dixhital VRM me 8+1+1 fazë, mbytës dhe kondensatorë premium, lidhës i fortë i fuqisë së CPU-së me 8 pin
  • Dizajni gjithëpërfshirës termik: Dizajni termik i avancuar, ngrohës të mbuluar plotësisht MOSFET, mburojë termike M.2
  • Lidhja e gjeneratës së ardhshme: PCIe 4.0, Dual NVME PCIe 4.0 x4 M.2, USB 3.2 Gen2 Type-C, HDMI 2.0
  • Rrjet i shpejtë: 2.5 GbE LAN, WiFi 6 802.11ax
  • Audio dinamike: kondensatorë audio të nivelit të lartë, mbrojtje nga zhurma audio
  • Karakteristikat e rregullimit të imët: RGB FUSION 2.0, Mbështet shirita LED të adresueshëm dhe RGB, Fan inteligjent 6, Përditësim i BIOS-it pa instalim Q-Flash Plus, CPU, memorie dhe GPU
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: