SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard Gigabyte GA-B660I AORUS PRO DDR4 (1700) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

333.87


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Priza Intel LGA 1700: e pajtueshme me procesorët e gjeneratës së 12-të Intel Core Series
  • E përputhshme me DDR4: DDR4 e pabuferuar me dy kanale jo-ECC, 2 DIMM
  • Dizajni dominues i fuqisë: Zgjidhje dixhitale VRM 8+1+1 fazore me 90A SPS
  • Dizajni termik më i avancuar: ftohës të zgjatur dhe ngrohës me shumë shtresa PCH/M.2, rrugëzim i memories së mbrojtur, pllakë e pasme termike
  • Lidhja e gjeneratës së ardhshme: PCI 4.0, NVMe PCIe 4.0 x4 M.2, USB 3.2 Gen 2×2 Type-C
  • Rrjet i shpejtë: Intel 2.5 GbE LAN, WIFI 6 802.11ax, BT5
  • Karakteristikat e rregullimit të imët: RGB FUSION 2.0, Mbështet shirita LED të adresueshëm dhe RGB, Fan inteligjent 6, Përditësim i BIOS-it pa instalim Q-Flash Plus, CPU, memorie dhe GPU
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: