SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard Gigabyte GA-X670 Aorus Elite AX (AM5) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

471.80


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Veçoritë e rregullimit të imët: RGB Fusion, Mbështet shirita LED të adresueshëm dhe RGB, Fan inteligjent 6, me shumë çelësa për rivendosje/kalim
  • RGB/Direkt në BIOS/Modalitet i sigurt, Q-Flash Plus – Përditëso BIOS-in pa instaluar CPU, memorie dhe GPU
  • Priza AMD AM5: e pajtueshme me procesorët e serisë AMD Ryzen 7000
  • Në përputhje me DDR5: 4 DIMM SMD me memorie të pabuferuar ECC/Jo-ECC
  • Dizajni dominues i fuqisë: Zgjidhje VRM dixhitale direkte 16+2+2 fazore, PCB bakri 2X me 8 shtresa
  • Dizajni termik i fundit: dizajn termik i avancuar, mbrojtës termik M.2, forca të blinduara ultra të qëndrueshme
  • Lidhja e gjeneratës së ardhshme: PCIe 5.0, Quad NVMe x4 M.2, USB-C, BT 5.2
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: