SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard Gigabyte GA-X670 Gaming X AX (AM5) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

442.95


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Socket AMD AM5: Mbështet procesorët AMD Ryzen™ 7000 Series
Performanca e pashembullt: Zgjidhja dixhitale VRM me dy faza 16*+2+2
DDR5 me dy kanale: DIMM 4*SMD me mbështetje për modulin e memories AMD EXPO™ dhe Intel® XMP
Hapësira ruajtëse e gjeneratës tjetër: Lidhës 1*PCIe 5.0 x4 dhe 3*PCIe 4.0 x4 M.2
Mega-Heatpipe & M.2 Thermal Garard:Për të siguruar stabilitetin e energjisë VRM dhe performancën 25110 PCIe 5.0 M.2 SSD
EZ-Shul: PCIe x16 Slot & M.2 Lidhës me lirim të shpejtë dhe dizajn pa vida
Rrjetet e shpejta: 2.5 GbE LAN & Wi-Fi 6E 802.11ax
Lidhja e zgjeruar: HDMI, USB-C® e dyfishtë 20 Gbps dhe mbështetje e ardhshme për GIGABYTE USB4 AIC
Ventilator inteligjent 6: Paraqet sensorë të shumëfishtë të temperaturës, kokë hibride të ventilatorit me FAN STOP
Q-Flash Plus: Përditëso BIOS-in pa instaluar CPU, memorie dhe kartën grafike
* Dizajni i fuqisë paralele 8+8 fazash

Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: