SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard Gigabyte GA-Z790 GAMING X AX (1700) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

396.20


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Priza Intel LGA 1700: e pajtueshme me procesorët e gjeneratës së 12-të Intel Core Series
  • E përputhshme me DDR5: DDR5 e pabuferuar me dy kanale jo-ECC
  • Dizajni i fortë i energjisë: 16+1+2 dizajn hibrid i dyfishtë VRM dixhital me 60A DrMOS
  • Dizajni gjithëpërfshirës termik: Dizajn termik plotësisht i mbuluar dhe mbulim i lartë i nxehtësisë MOSFET, mbrojtëse termike të zgjatura
  • Lidhja e gjeneratës së ardhshme: PCIe 5.0, Quad NVMe PCIe 4.0 x4 M.2, SuperSpeed ​​USB 3.2 Gen 2×2 Type-C
  • Rrjetëzimi i shpejtë: 2,5 GbE LAN
  • Karakteristikat e rregullimit të imët: RGB FUSION 2.0, Mbështet shirita LED të adresueshëm dhe RGB, Fan inteligjent 6, Përditësim i BIOS-it pa instalim Q-Flash Plus, CPU, memorie dhe GPU
  • E përputhshme vetëm me jastëkët ftohës Intel LGA1700
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: