SKU: AC002651 Kategori: , Brand:

Motherboard MOT 1700 MSI PRO B660M-P DDR4

114.99Shiko PDF
Share it:
  • Mbështet procesorët e gjeneratës së 12-të Intel Core, Pentium Gold dhe Celeron për prizën LGA 1700
  • Mbështet memorien DDR4, deri në 4600+(OC) MHz
  • Përforcimi i bërthamës: Me strukturë premium dhe dizajn të energjisë dixhitale për të mbështetur më shumë bërthama dhe për të ofruar performancë më të mirë
  • Memory Boost: Teknologji e avancuar për të dhënë sinjale të pastra të të dhënave për performancën, stabilitetin dhe pajtueshmërinë më të mirë
  • Përvoja e Rrufesë së Shpejtë: PCIe 4.0, Lightning Gen4 x4 M.2
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand MSI
CPU Socket LGA 1700
Compatible Devices Personal Computer
RAM Memory Technology DDR4
Compatible Processors Intel Celeron, Intel Pentium Gold
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motherboard MOT 1700 MSI PRO B660M-P DDR4”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *