SKU: AC002449 Kategori: Brand:

Motherboard MOT 1700 MSI PRO Z690-A Wifi DDR5

319.99Share it:
  • Mbështet procesorët e gjeneratës së 12-të Intel Core Pentium Celeron për prizën LGA 1700
  • Mbështet memorien DDR5
  • Zgjidhja termike premium: Dizajni i zgjatur i ftohësit, jastëkët termikë MOSFET të vlerësuara për 7W/mk dhe M.2 Shield Frozr janë ndërtuar për sisteme me performancë të lartë dhe punë pa ndërprerje
  • LAN 2.5G me LAN Manager dhe Intel Wi-Fi 6E Zgjidhja: Zgjidhje e përmirësuar e rrjetit për përdorim profesional dhe multimedial. Ofron një lidhje të sigurt, të qëndrueshme dhe të shpejtë të rrjetit
  • Intel Turbo USB 3.2 Gen 2: Mundësuar nga kontrolluesi Intel USB 3.2 Gen2, Turbo USB siguron një lidhje të pandërprerë me më shumë stabilitet dhe shpejtësi më të shpejtë US
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motherboard MOT 1700 MSI PRO Z690-A Wifi DDR5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *