SKU: AC002661 Kategori: , Brand:

Motherboard MOT AM4 ASUS TUF GAMING B550M PLUS mATX

159.99Shiko PDF
Share it:
  • AMD AM4 dhe PCIe 4. 0 Socket: Çiftimi perfekt për CPU-të Zen 3 Ryzen 5000 dhe të gjeneratës së tretë AMD Ryzen
  • Dizajni i fuqishëm i energjisë: 8+2 faza të energjisë DrMOS me mbytës aliazh të cilësisë së lartë dhe kondensatorë të qëndrueshëm për të siguruar energji të besueshme për CPU-të më të fundit AMD me numër të lartë
  • Zgjidhje termike e optimizuar: ngrohës VRM dhe çipa pa ventilator, koka të shumta hibride të ventilatorit dhe menaxhim i shpejtësisë së ventilatorit me Fan Belts 4 ose mjetin UEFI Q-Fan Control
  • Rrjet lojërash me performancë të lartë: LAN 2,5 Gb me ASUS LANGuard
  • Lidhje më e mirë e lojërave: Mbështet daljet HDMI 2.1 (4K @60HZ) dhe DisplayPort 1.2, me dy fole M.2 (NVMe SSD), një me lidhje PCIe 4.0×4, lidhës 1 i panelit të përparmë USB 3.2 Gen 2, USB 3. Lloji i gjeneratës 2 -Portet C dhe Type-A  
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Brand ASUS
CPU socket AM4 plug
Compatible devices Game console
RAM memory technology DDR4
Supported processors 3rd generation AMD Ryzen
Chipset Type AMD-B550
memory speed 4400 Unknown Modifier
Platform Windows 10
Series TUF GAMING B550M-PLUS
memory storage capacity 128GB
Importuar nga:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motherboard MOT AM4 ASUS TUF GAMING B550M PLUS mATX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *