SKU: AC002354 Kategori: , Brand:

Motherboard MSI B660M-E PRO DDR4 (1700) (D)

185.76Shiko PDF
Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Bërthama e gatishme e gjeneratës së 12-të – PRO B660M-E DDR4 është një pllakë amë kompakte mikro-ATX e pajisur me çipin më të fundit Intel B660 (LGA 1700, Core e gjeneratës së 12-të gati); VRM përmban teknologjinë MSI Core Boost për stabilitet dhe performancë të përmirësuar
    GEN4 GPU SLOT, DUAL DIMMS – Një slot PCIe 4.0 x16 (me kornizë çeliku) mbështet kartat grafike më të fundit; DIMM të dyfishtë me arkitekturë DDR4 me dy kanale mbështesin deri në 64 GB SDRAM (4600 MHz/OC)
  • RUAJTJA E SSD-ve GEN3 M.2 – Sloti M.2 Gen3 x4 32 Gb/s është projektuar për të maksimizuar performancën e SSD-së të bazuar në NVMe; Ruajtja SSD zvogëlon kohën e ngarkimit
  • FTOHJE PASIVE & AI – Ngrohësit me çipset ofrojnë ftohje pasive; Ftohja Frozr AI rregullon automatikisht cilësimet e ventilatorit të sistemit bazuar në temperaturat e CPU dhe GPU
  • I LIDHUR MIRË – Hardueri i rrjetit përfshin një kontrollues LAN a1Gbps; Portat e pasme përfshijnë 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A (5Gb/s), 4K/60Hz HDMI 2.1 & VGA, dhe 7.1 HD Audio me Audio Boost
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: