SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI H670 TOMAHAWK WIFI DDR4 (1700) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

312.58


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Bërthama e Gjeneratës së 12-të, PERFORMANCË E FORTË – MAG H670 TOMAHAWK WIFI DDR4 përdor një VRM me fuqi 14 Duet Rail për çipin Intel H670 (LGA 1700, Core i gjeneratës 12 gati) me arkitekturë Core Boost për kërkesat e larta të CPU-ve me shumë bërthama
  • FTOHJE E INTEGRUAR – VRM me jastëkë termikë MOSFET 7W/mK & ngrohës të zgjatur; Përfshihet gjithashtu: Ngrohtësia e çipsit, M.2 Shield Frozr,
  • Koka e ftohjes së pompës-Vendosor e dedikuar dhe PCB me 6 shtresa bakri të trashë 2oz
  • DDR4 MEMORY, PCIe 5.0 & 3.0 x16 SLOTS – 4 x DDR4 fole DIMM me qark të izoluar Memory Boost për mbingarkesë (1DPC 1R, 4800+MHz); 1 x SMT
  • Steel Armor PCIe 5.0 x16 slot për karta grafike (slot dytësor PCIe 3.0 x16, mbështetje AMD CrossFire)
  • KONEKTORËT TRESHTË M.2 – Hapësirë ruajtëse premium: 3 x M.2 Gen4 x4 64 Gb/s (përputhshme me Intel Optane) me Frozr Shield për të parandaluar mbytjen termike gjatë aksesit ultra të shpejtë SSD; Çipat H670 mbështesin PCIe RAID 0, 1, 5 (RAID 10 nëpërmjet SATA)
  • LIDHJA WI-FI 6 – Hardueri i rrjetit përfshin një modul Intel Wi-Fi 6 me Bluetooth 5.2 & Intel I225-V 2.5 Gb/s LAN; Portat e pasme përfshijnë: USB 3.2 Gen 2×2 Type-C (20Gb/s), 4K/60Hz HDMI 2.1 & DisplayPort 1.4 dhe Audio HD 7.1 me Audio Boost
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: