SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MAG B550 TORPEDO (AM4) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

261.36


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Mbështet procesorët desktop AMD Ryzen 5000 dhe 3000 Series (jo në përputhje me procesorët desktop AMD Ryzen 5 3400G dhe Ryzen 3 3200G) dhe AMD Ryzen 4000 G-Series
  • Mbështet memorien DDR4, deri në 5100 + (OC) MHz
  • Përvoja e shpejtë e lojërave: PCIe 4.0, Lightning Gen 4 x4 M.2 me M.2 Shield Frozr, AMD Turbo USB 3.2 Gen 2
  • Zgjidhja termike premium: Dizajni i zgjatur i lavamanit me jastëk termik shtesë të vlerësuar me 7 W/mk dhe PCB prej bakri 50 g të trashë janë ndërtuar për sistem me performancë të lartë dhe përvojë të pandërprerë lojërash
  • Dizajni i përmirësuar i energjisë: Sistem energjetik 10+2+1 Duet Rail, PWM dixhital, Boost bërthamë, Nxitje DDR4
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: