SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MAG B660 Tomahawk WIFI DDR4 (1700) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

324.46


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • E përputhshme me procesorët e gjeneratës së 12-të Intel Core Pentium Celeron për prizën LGA 1700.
  • Me memorie të pajtueshme DDR4.
  • Zgjidhja termike premium: Dizajni i zgjeruar i ftohësit dhe M.2 Shield Frozr janë ndërtuar për sistem me performancë të lartë dhe punë të pandërprerë.
  • Lightning M.2: Funksionimi në PCIe Gen 4 maksimizon performancën e SSD-ve të bazuara në NVMe.
  • Përmirësimi i audios: Shpërbleni veshët tuaj me tingull të cilësisë së studios për një përvojë më gjithëpërfshirëse të lojërave
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: