SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MAG Z590 Torpedo (1200) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

305.02


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Mbështet gjeneratën e 11-të dhe të 10-të të procesorëve Intel Core/Pentium/Celeron për prizën LGA 1200
  • Mbështet memorien DDR4, deri në 5333 (OC) MHz
  • Zgjidhja termike premium: Dizajni i zgjatur i lavamanit të nxehtësisë dhe mburoja M.2 Frozr janë ndërtuar për sistem me performancë të lartë dhe punë pa ndërprerje
  • Lightning USB 20G: Mundësuar nga kontrolluesi USB 3.2 Gen2x2, duke ofruar shpejtësi USB të paparë deri në 20 Gb/s me USB Type-C
  • AUDIO BOOST 5: Shpërbleni veshët tuaj me cilësi të tingullit të nivelit të studios për përvojën më gjithëpërfshirëse të lojërave
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: