SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MEG X570S ACE MAX (AM4) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

658.95


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • E përputhshme me procesorët e desktopit të serive AMD Ryzen 5000, 5000 G, 4000 G, 3000 Series, 3000 G Series, 2000 Series dhe 2000 G Series
  • Mbështet memorien DDR4, me dy kanale 5300(OC) MHz+
  • Dizajni i fuqisë ekstreme: 16 + 2 + 1 faza përpara me fazën inteligjente të energjisë 90A dhe lidhës të dyfishtë të fuqisë së CPU për të çliruar performancën maksimale
  • Lidhës Quad M.2: 4 lidhës të integruar M.2 për performancë maksimale të ruajtjes me zgjidhjen Lightning Gen 4
  • Zgjidhje termike premium: mbështjellës alumini, tub ngrohjeje VRM, mbulesa termike 7 W/mK, M.2 Shield Frozr me dy anë dhe motherboard MOSFET
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: