SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MEG Z590 Plus (1200) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

242.69


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Mbështet gjeneratën e 11-të dhe të 10-të të procesorëve Intel Core/Pentium/Celeron për prizën LGA 1200
  • Mbështet memorien DDR4, deri në 5333 (OC) MHz
  • Gati për 4 të ardhmen: në përputhje me zgjidhjen Lightning Gen 4 për të ardhmen
  • Zgjidhja termike premium: Dizajni i zgjatur i lavamanit të nxehtësisë dhe mburoja M.2 Frozr janë të dizajnuara për sistem me performancë të lartë dhe përvojë të pandërprerë lojërash
  • Turbo M.2: Funksionimi në PCI-E Gen3 x4 maksimizon performancën për SSD-të e bazuara në NVMe
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: