SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MPG B550 GAMING EDGE WIFI (AM4) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

289.44


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • Mbështetje për procesorët e gjeneratës së tretë AMD Ryzen dhe procesorët e ardhshëm AMD Ryzen me përditësimin e BIOS
  • Mbështet memorie DDR4 me dy kanale deri në 128 GB (4866 MHz)
  • LAN 2.5G me LAN Manager dhe Wi-Fi 6 AX Solution
  • DRITA MISTIKE: Ndriçim LED RGB dhe koka të zgjerueshme të pineve – 16.8 milionë ngjyra / 29 efekte
  • Përvoja e lojës Lightning Fast: PCIe 4.0, Lightning Gen 4 M.2 me M.2 Shield Frozr, AMD Turbo USB 3.2 GEN 2.AUDIO BOOST shpërblen veshët tuaj me cilësi të tingullit në studio për përvoja zhytëse të lojërave. Zgjidhja termike premium: Ngrohës i zgjatur me jastëk termik shtesë mbytës i vlerësuar për 7W/mk dhe PCB me bakër të trashë 2oz
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: