SKU: N/A Kategori: , , Brand:

Motherboard MSI MPG B650 Carbon WIFI (AM5) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

531.05


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • E përputhshme me procesorët desktop të serisë AMD Ryzen 7000
  • Mbështet memorien DDR5, deri në 6600 + (OC) MHz
  • Dizajni i përmirësuar i energjisë: sistem energjetik 16+2+1 duo hekurudhor, lidhës të dyfishtë të fuqisë së CPU-së me 8 pin, përforcim bërthamor, rritje memorie
  • Zgjidhja termike premium: Ngrohësi i zgjatur me tub ngrohjeje, pllaka termike MOSFET të vlerësuara 7 W/mK, jastëkë termikë shtesë mbytës dhe M.2
  • Shield Frozr janë të dizajnuara për një sistem me performancë të lartë dhe përvojë lojërash pa ndërprerje
  • PCB me cilësi të lartë: PCB me 6 shtresa të bëra nga bakri i trashë 2 ons dhe material i klasit të serverit
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: