SKU: N/A Kategori: , Brand:

Motherboard MSI MPG B650 Edge WIFI (AM5) (D)

Disponueshmëria: S’ka stok

447.73


S’ka stok


Share it:

PERSHKRIMI:

Rreth këtij artikulli:

  • E përputhshme me procesorët desktop të serisë AMD Ryzen 7000
  • Mbështet memorien DDR5, deri në 6600 + (OC) MHz
  • Dizajni i përmirësuar i energjisë: DRPS 14+2+1 fuqia VRM, rritja e bërthamës, rritja e kujtesës
  • Zgjidhja termike premium: Përhapësi i zgjatur i nxehtësisë, jastëkët termikë MOSFET të vlerësuara 7 W/mK, jastëkët termikë shtesë mbytëse dhe M.2
  • Shield Frozr janë të dizajnuara për një sistem me performancë të lartë dhe përvojë të pandërprerë lojërash
  • PCB me cilësi të lartë: PCB me 6 shtresa të bëra nga bakri i trashë 2 ons dhe material i klasit të serverit
Mundësitë e pagesave
Mundesite e pagesave
Importuar nga: